Aaron Shust yra šiuolaikinės krikščioniškos muzikos kūrėjas ir atlikėjas.

Baigė muzikos teorijos studijas. Aaron yra vokalistas, taip pat grojantis gitara ir pianinu.
2007 m. GMA Dove apdovanojimuose pelnė metų debiuto, dainų autoriaus ir metų dainos titulus.
2000 m. pradėjęs tarnauti kaip šlovinimo lyderis, šią tarnystę ir toliau tęsia savo vietinėje bažnyčioje.
Aaron Shust su žmona Sarah gyvena Pensilvanijoje ir augina tris sūnus.

All Sons and Daugthers duetą sudaro Leslie Anne Jordan - vokalistė grojanti gitara ir David Alan Leonard - vokalistas grojatis pianinu.

Šie amerikiečiai yra iš Franklino, Tenesio valstijoje. Jiedu tarnauja kaip šlovintojai savo miesto bažnyčioje.
Jų muzika - krikščioniškos dainos, atliekamos akustiniu ir folk stiliais.
2018 m. All Sons and Daughters paskelbė, kad baigia savo grupės muzikinę veiklą.

Bethel Music - šlovinimo muzikos kolektyvas iš Redingo miesto, Kalifornijos.

2001 m. pradėję šlovinimo tarnystę Bethel bažnyčioje savame mieste, dabar Bethel Music išaugo ne tik į didelio populiarumo susilaukusią grupę, bet ir į platesnį reiškinį - tai ir įrašų leidybos kompanija, ir šlovinimo lyderius rengianti bei palaikanti komanda, ir bendruomenė.
Bethel Music vienija per penkiolika muzikantų, kūrėjų, šlovinimo lyderių, kurių skaičius kinta ir nebeapsiriboja vien tik Redingo miestu, bet į kolektyvą prisijungia ir iš kitų Amerikos vietovių.

Šiuolaikinės kirikščioniškos muzikos, roko grupė Big Daddy Weave savo veiklą pradėjo 2002 m. Mobilio mieste, Alabamoje.

Grupės lyderis Mike Weaver dainuoja ir groja gitara, jo brolis Jay Weaver taip pat prisideda savo vokalu ir groja bosine gitara.
Kiti grupės nariai: Jeremy Redmon (gitara, pritariantysis vokalas), Joe Shirk (klavišiniai instrumentai, saksofonas), Brian Beihl (būgnai).
Grupės koncertiniuose turuose gausu maldos, liudijumų, skelbiančių apie Dievo veikimą.

Bill Miller (g. 1955) - dainininkas, gitaristas ir indėniškos fleitos meistras bei tapytojas. Šis menininkas yra Šiaurės Amerikos indėnas užaugęs devynių vaikų šeimoje Indėnų rezervate Viskonsino valstijoje.

Gyvendamas rezervate, būdamas 12 m., Bill Miller pradėjo groti gitara, klausydavo tokių atlikėjų kaip B.B.King, Jimi Hendrix, The Beatles, The Rolling Stones, Bob Dylan ir kt. Visa ši muzika jam padarė didžiulę įtaką, kuri atsispindi ir Bill Miller kūryboje.
Būdamas 24 m. jis tapo krikščionimi ir nuo to laiko Amerikos čiabuvių kultūros ir krikščioniškos minties jungtis buvo jo kūrybos pagrindas.

Brian ir Jenn yra sutuoktinių pora iš Redingo miesto Kalifornijoje.

Savo aktyvią muzikinę veiklą jie kartu pradėjo dar 2001 m.
Būdami vieni iš Bethel Music įkūrėjų, jie yra prisidėje prie daugelio kitų atlikėjų albumų įrašų.
Brian ir Jenn Johnson rūpinasi bendruomenės gyvenimu bei vienybės stiprinimu tarp plataus rato šlovinimo lyderių.
Jiedu augina keturis vaikus, iš kurių vienas yra įsivaikintas.

Šią šiuolaikinės krikščioniškos muzikos, roko grupę iš Daytona Beach miesto Floridoje 1999 m. įkūrė jaunimo pastorius Mark Hall, kuris yra pagrindinis Casting Crowns vokalistas ir lyderis. Ši grupė per visus gyvavimo metus daug kartų buvo aukštai įvertinta, o vieni ryškiausių įvertinimų - pelnyti prestižiniai Grammy ir Dove apdovanojimai.

CeCe Winans, kurios tikrasis vardas Priscilla Marie Winans Love, kilusi iš Detroito miesto Mičigano valstijos, yra gospel dainininkė, kuri per savo stulbinamą karjerą yra pelniusi 12 Grammy apdovanojimų ir tapo daugiausia įrašų pardavusia gospel atlikėja.

Christopher Dwayne Tomlin - šiuolaikinės krikščioniškos muzikos atlikėjas, giesmių kūrėjas iš Teksaso.

Jis yra aktyvus šlovinimo lyderis, vienyjantis įvairius krikščioniškos muzikos atlikėjus.

Grammy ir Dove apdovanojimuose Chris Tomlin yra pelnęs metų vokalisto, metų atlikėjo, metų albumo titulus.
Jis neapsiriboja vien tik muzikine veikla, tačiau dalyvauja ir įvairiose labdaringose iniciatyvose.

Christafari yra krikščioniško regio (Gospel Reggae) atstovai ir šio žanro pionieriai tiek Jungtinėse Valstijose, tiek ir visame pasaulyje. Tačiau jie yra daugiau nei tik muzikantai, jie save vadina muzikiniais misijonieriais ("musicianaries").

Christafari 1989m. įkūrė Mark Mohr, kuris yra grupės lyderis, pagrindinis vokalistas, ir taip pat yra tapęs pastoriumi.
Užaugęs krikščioniškoje šeimoje, ankstyvoje paauglystėje Mark Mohr pradėjo rimtai maištauti - įniko į alkoholį, kuo toliau, tuo sunkesnius narkotikus, prastą įtaką darančias kompanijas. Būdamas 17 m. Mark Mohr patyrė Šventosios Dvasios prisilietimą ir paskatinimą kurti krikščioniško regio grupę.
Christafari taip pat dainuoja ir bosine gitara groja Mark'o žmona - Avion Blackman.

Cory Asbury yra šlovinimo lyderis, giesmių autorius ir pastorius, savo tarnystę pradėjęs gimtojoje Šiaurės Karolinoje, kuomet buvo dar 14 m.

2015 m. gegužę Cory prisijungė prie Bethel Music kolektyvo, ir būdamas jo nariu tarnystę tęsia Kalamazu mieste, Mičigano valstijoje.
Atlikėjas tapo plačiai žinomas, kuomet išleido savo hitu tapusį singlą "Reckless Love" 2017 m.

1998 m. Daniel DiSilva įkūrė krikščionišką funk stiliaus grupę Crispin.

Ji buvo sudaryta iš profesionalių muzikantų, nusprendusių savo muzika šlovinti Dievą.

2007 m. Crispin grojo Lietuvos jaunimo dienose Klaipėdoje.

David Wallace Crowder (g. 1971 m.) yra šiuolaikinės krikščioniškos muzikos atlikėjas, autorius, multiinstrumentalistas kilęs iš Teksarkana miesto Teksase.

Nuo 1996 m. jis buvo grupės David Crowder Band lyderis, o 2012 m., grupei sustabdžius savo veiklą, atlikėjas pradėjo savo solinę karjerą sceniniu vardu Crowder.
Jo kūrinys "I Am" buvo pasiekęs trečiąją vietą Billboard topų lentelėse, o daina "Come As You Are" buvo nominuota Grammy apdovanojimuose geriausios šulaikinės krikščioniškos muzikos dainos/atlikimo kategorijoje.

Daniel DiSilva yra amerikiečių muzikantas, režisierius. Nuo jaunystės jis mokėsi groti, studijavo muziką ir gyveno profesionalaus muzikanto gyvenimą. Daniel yra ir vokalistas, ir groja gitara, pianinu, perkusija...

Jam teko groti su tokiomis žvaigždėmis kaip B.B.King, The Chieftains, James Taylor ir kitais.
1998 m. Daniel DiSilva įkūrė krikščionišką funk stiliaus grupę Crispin.
Crispin 2007 m. grojo Lietuvos jaunimo dienose Klaipėdoje.
Vienas žymiausių jo kaip režisieriaus darbų - dokumentinis filmas „Pirmasis Dievo gailestingumo paveikslas. Nežinomo šedevro negirdėta istorija“, kuris pasakoja apie Vilniuje esantį Dievo Gailestingumo paveikslą.

Danny Gokey yra dainininkas iš Milvokio miesto, Viskonsino valstijos.

Aštuntajame American Idol sezone Danny susilaukė didelės sėkmės ir nuo to laiko tapo itin populiarus.
"Noriu nešti žinią, kuri maitintų sielą, tačiau taip pat priverstų jus judėti bei maloniai mėgautis muzika. Visuomet turiu tokį tikslą, kai kuriu. Esu tikėjimo žmogus, todėl noriu nešti viltį kitiems", - sako Danny Gokey.

Darlene Joyce Zschech - giesmių autorė, šlovinimo lyderė iš Australijos, vadinama viena iš šlovinimo judėjimo pasitelkiant šiuolaikininę krikščionišką muziką pradininkių.

Darlene Zschech yra sekmininkų bažnyčios šlovinimo pastorė.
Ji dalyvavo Hillsong bažnyčios veikloje nuo pat jos įsikūrimo pradžios ir buvo grupės Hillsong Worship narė.
Grupė, kurios pavadinimas yra rašomas su klaustuku -  Deliriuos?, tai legendinis šiuolaikinės krikščioniškos muzikos kolektyvas iš Didžiosios Britanijos.
Delirious? su grupės lyderiu Martin Smith priešakyje savo veiklą pradėjo 1992 m., o paskutinį atsisveikinimo koncerą surengė 2009 m.
Per šį ilgą gyvavimo laikotarpį daug jų kūrinių tapo hitais ir plačiai paplito. Vieni žinomiausių:  "Rain Down", "Majesty", "Lord You Have My Heart", "Thank You for Saving Me", "Did You Feel the Mountains Tremble?", "What a Friend I've Found", "I Could Sing of Your Love Forever".

Elevation Worship - tai muzikantų, šlovinimo lyderių komanda atliekanti tarnystę savo bažnyčioje tokiu pačiu pavadinimu - Elevation Worship, kuri yra įsikūrusi Šarlotės mieste, Šiaurės Karolinoje, JAV.

Ši grupė, turinti keletą pagrindinių vokalistų, taip pat ir kitų, kurie įvairiai bendradarbiauja veikloje, vadovauja šlovinimui bažnyčios savaitgalio pamaldose bei koncertuoja visoje Amerikoje.

for KING & COUNTRY - tai brolių australų Joel ir Luke Smallbone duetas, kuriantis ir atliekantis krikščionišką pop muziką.

Jiedu muzikantų kasdienybėje pradėjo dalyvauti anksti, kuomet talkindavo savo seseriai, garsiai Australijos krikščioniškos muzikos atlikėjai Rebeccai St. James gastrolėse, o savo grupės veiklą pradėjo 2007 m. Austoville pavadinimu, kurį vėliau pakeitė į Joel & Luke, o 2011 m. pasivadino for KING & COUNTRY.
Gausi Smallbone šeima aktyviai veikia ir platesniuose vandenyse. 2016 m. išleido filmą "Priceless" akcentuojantį kovą prieš prekybą žmonėmis.  Filmo režisierius yra vyresnysis for KING & COUNTRY dueto narys Luke, o pagrindinį vaidmenį atlieka brolis Joel.

Hillary Scott yra country dainininkės Linda Davis ir muzikanto Lang Scott dukra.

Būdama keturiolikos metų Hillary nusprendė tapti country dainininke, kuomet padainavusi savo mamos kalėdiniame koncerte sulaukė daug palikymo ir padrąsinimo.
Ji su savo country muzikos grupe Lady Antebellum susilaukė milžiniškos sėkmės. Hillary Scott yra septyniskart Grammy laimėtoja.
2016 m. Hillary Scott su šeima - Hillary Scott & The Scott Familly išleido krikščioniškos minties albumą Love Remains.

Hillsong United yra šlovinimo grupė veikianti kaip didžiulės bažnyčios, pasklidusios visame pasaulyje - Hillsong Church dalis, ir kilo iš jaunimo tarnystės joje.

Hillsong United įsikūrė 1998 m. Australijoje.
Grupės lyderis Joel Houston yra Hillsong Church bažnyčios įkūrėjų Brian ir Bobbie Houston sūnus.
Hillsong United šlovina Viešpatį savo muzika savaitinėse bažnyčios pamaldose, o taip pat keliauja į koncertinius turus po visą pasaulį.

Hillsong Worship - legendinė grupė, išleidusi daugybę albumų ir padariusi didžiulę įtaką šiuolaikinei krikščioniškai muzikai.

Šio kolektyvo, kuris anksčiau vadinosi Hillsong Live, pradžia siejama su Hillsong Church bažnyčios įsikūrimu 1983 m. Sidnėjuje, Australijoje.
Albumai pradėti leisti nuo 1992 m.
Hillsong Worship atstovavo daug ryškių narių, o viena žymiausiu - legendinė atlikėja Darlene Zschech.

Hillsong Young & Free susikūrė 2012 m. Sidnėjuje, Australijoje.

Ši grupė kilo iš jaunimo tarnystės Hillsong Church bažnyčioje, kuri veikia visame pasaulyje ir kurios leidžiama muzika jau daug metų daro didžiulę įtaką visai šiuolaikinei krikščioniškai muzikai.
Hillsong Young & Free kūryboje vyrauja jaunimo tarpe populiarių stilių deriniai, tarp jų - dubstep ir elektroninė muzika.

Jason Gray, kurio tikrasis vardas yra Jason Jeffrey Gay, yra šiuolaikinės krikščioniškos muzikos kūrėjas, atlikėjas ir muzikantas iš JAV.

Jis  bendradarbiavo ir grojo kartu su daugeliu ryškių šiuolaikinės krikščioniškos muzikos atlikėjų, tokių kaip Michael W. Smith, Jeremy Camp, Matthew West, Big Daddy Weave, The Afters ir kitais.
Jason Gray turi kalbos sutrikimą - jis mikčioja, tačiau per tai atlikėjas liudija apie stiprybę pasireiškiančią silpnumuose.